rolex replica replica watches asiafive.com https://www.careedit.com/ fake watches https://rolexrolexwatches.club fake rolex rolex replica rolex replica http://www.fake-watch.cn replica watches https://www.luckreplica.com/ fake rolex https://www.feelreplica.com/ fairreplica.com

Kiedy panowie nie mają ochoty na uprawianie seksu, czyli jak sobie poradzić ze zbyt niskim libido?

Kamagra

Wybrane schorzenia, nieodpowiednia dieta, stres, zmęczenie – wszystko to może mieć wpływ na spadek seksualnego pożądania u panów. Wraz ze spadkiem libido w parze idą także zaburzenia erekcji. Taki problem wymagać będzie wdrożenia leczenia przyczyn, a czasami także użycia właściwych specyfików.

Na temat problemu niskiego libido możemy mówić zwykle w kontekście płci pięknej. Pary, gdzie to mężczyźni narzekają na niechęć partnerek do uprawiania seksu stały się bohaterami różnych anegdot i żartów. Niemniej jednak z problemami zbyt niskiego libido, mierzą się również panowie. Powodów tego stanu, może być bardzo dużo.

Z czego wynika zbyt niskie libido u mężczyzny?

Chwilowy brak ochoty na uprawianie seksu to coś zupełnie naturalnego. Nawet jeżeli będzie trwać przez pewien czas, na przykład dwa albo trzy tygodnie, nie jest żadnym powodem do obaw. Spadek poziomu męskiego libido może zostać nazwany impotencją, ponieważ niechęć do zbliżeń utrzymuje się zwykle pół roku albo też nawet dłużej. Jeżeli mimo inicjatywy partnerki i zachęt z jej strony, mężczyzna ciągle nie będzie odczuwał potrzeby uprawiania seksu, trzeba będzie koniecznie poszukać przyczyn tego stanu rzeczy.

Dzisiaj panowie muszą się coraz częściej mierzyć z przewlekłym, silnym stresem, nadmierną ilością obowiązków, zmęczeniem, presją, jak i problemami emocjonalnej natury. Nie bez znaczenia jest również prowadzony przez nich styl życia – stosowanie używek, brak jakichkolwiek aktywności fizycznej, otyłość, niewłaściwa dieta mają zabójcze działanie na libido u mężczyzn. Mniejsze pożądanie seksualne może również stanowić przejaw różnorodnych schorzeń, takich jak infekcje układu moczowego, zapalenie stawów, choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze czy też cukrzyca.

Niskie libido a kłopoty z potencją

Spadek seksualnego pożądania nie jest jedynym męskim problemem XXI wieku. Innym nierzadko występującym zaburzeniem, będzie także impotencja – we wczesnych fazach przejawiająca się trudnościami z osiąganiem erekcji albo jej utrzymywaniem w czasie stosunku. Kłopoty z potencją mogą być powodowane takimi samymi czynnikami, co spadki libido – w takim przypadku niechęć do uprawiania seksu, jak i zaburzenia erekcji na ogół występują razem.

Z drugiej jednakże strony impotencja może być przyczyną mniejszego zainteresowania aktywnością seksualną. Uczucie wstydu, które towarzyszy zwykle panom mierzącym się z takim problemem, w skuteczny sposób zniechęca do podjęcia następnych prób. Nie poddana leczeniu impotencja może wywoływać inne poważniejsze kłopoty, jak chociażby stany depresyjne.

Co można zrobić ze zbyt niskim libido?

Na rynku dostępne są różne suplementy diety reklamowane jako takie, które dzięki naturalnym składnikom, mogą uratować męską potencję i libido. Jednakże problem ten wymaga głównie wdrożenia rozwiązań u źródła jego pochodzenia. Najlepiej będzie odwiedzić lekarza internistę albo seksuologa, który na pewno znajdzie przyczynę powstałych zaburzeń.

Zmiana w zakresie stylu życia, właściwa dieta, odstawienie szkodliwych używek, wprowadzenie regularnej aktywności fizycznej, a czasami również zaczęcie procesu leczenia poważniejszych schorzeń – dzięki temu wszystkiemu mężczyzna może powrócić do sprawności seksualnej.

W przypadku leczenia zaburzeń w zakresie erekcji, stosowane są także różne farmakologiczne środki. Jednym spośród nich będzie Viagra – to lek na potencję, który zawiera w swoim składzie sildenafil, czyli substancję umożliwiająca osiąganie i utrzymywanie satysfakcjonujących wzwodów.