rolex replica replica watches asiafive.com https://www.careedit.com/ fake watches https://rolexrolexwatches.club fake rolex rolex replica rolex replica http://www.fake-watch.cn replica watches https://www.luckreplica.com/ fake rolex https://www.feelreplica.com/ fairreplica.com

Kilka rzeczy, które musisz wiedzieć o seksie oralnym

Kamagra

Seks oralny długo uznawany był za nieczysty i grzeszny. Co więcej, często to właśnie kobiety mają przed nim opory. Oznacza to, że nie chcą by partner pieścił je ustami, a także nie chcą takich pieszczot dawać. Nie mniej jednak, wraz z coraz większym przełamywaniem barier społecznych i tematów tabu, seks oralny stał się prawdziwą sztuką kochania, która może nawet doprowadzić partnerów do orgazmu. Poznajmy więc kilka rzeczy, które należy wiedzieć o sztuce sprawiania przyjemności ustami.

Seks oralny wzmocni waszą relację, ale jednocześnie jest czynnikiem zwiększającym stres

Seks zwykle kojarzy się z odprężeniem i przyjemnością, a także niczym nie zakłóconym poczuciem bliskości partnerów. Taki też powinien być seks oralny, ale czy wiedzieliście, że może być on czynnikiem stresogennym? Okazuje się, że u większości dorosłych, sprawdza się jednak to, że seks oralny znacznie wzmacnia intymność i poczucie bliskości. Nie mniej jednak, stres z nim związany, często wynika z głęboko zakorzenionych obaw np. o higienę intymną partnera.

Dodatkowo zarówno panie i panowie, mogą być znacznie zaniepokojeni swoimi umiejętnościami oralnymi, a także tym, czy są oni wstanie zrobić to na tyle dobrze, by zaspokoić swojego partnera czy też partnerkę. Niektórzy obawiają się także tego, czy będą oni wstanie odpowiednio reagować na pieszczoty oralne serwowane przez partnera lub partnerkę. Tak więc dla jednych seks oralny jest scementowaniem relacji i potwierdzeniem intymności w związku, dla innych zaś jest to moment, w którym obawiają się oni o własne umiejętności.

Czy wiesz, że seks oralny to ryzyko?

Otóż seks oralny, może narazić nas na kilka chorób, które przenoszone są droga płciową. Mowa tutaj chociażby o wirusie HIV, opryszczce, a nawet kile, rzeżączce, HPV i wirusowym zapaleniu wątroby. Pod tym względem, seks oralny wcale nie jest najbezpieczniejszy. Nie mniej jednak istnieje wiele czynników, które mogą takie ryzyko zwiększyć, a jednym z nich jest posiadanie dużej ilości partnerów seksualnych.

Dodatkowo na tego typu czynniki wskazuje się również płeć, a także konkretne aktywności związane z seksem oralnym w które się angażujemy. Nie mniej jednak, seks oralny, jeśli jest uprawiany z dodatkową ochroną barierową, jest nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale także, dzięki zastosowanej ochronie, staje się w pełni bezpieczny.

Barierę, może stanowić dobrze nam znana prezerwatywa nakładana na członek, ale także silikonowe czy lateksowe nakładki, które panie mogą nałożyć na srom i odbyt. Co więcej, nawet pęknięta prezerwatywa, w tym wypadku może być wystarczającym środkiem ochrony.

Seks oralny króluje wśród młodych ludzi

To stwierdzenie jest jak najbardziej zasadne. Większość badań przeprowadzonych w USA, jednoznacznie wskazuje iż seks oralny, największa popularnością cieszy się wśród nastolatków i ludzi młodych. Jest to wynikiem tego, że do zera zostaje zminimalizowane ryzyko zajścia w niechcianą ciążę, a także nie towarzyszy im stres i ryzyko związane z pierwszą inicjacją seksualną. Dodatkowo uprawianie seksu oralnego, w przekonaniach ludzi młodych, nie naraża ich na żadne problemy społeczne, emocjonalne, czy nawet zdrowotne.

Okazuje się też, że nie obawiają się one także chorób przenoszonych droga płciową, a większość pacjentów zgłaszających takowe problemy, potwierdzało iż do zakażenia mogło dojść przez stosunek pochwowy. Seks oralny, wydaje się osobom młodym więc całkowicie bezpieczny, a jednocześnie atrakcyjny i stanowi idealny wstęp do rozpoczęcia przez nich współżycia seksualnego.